+420 778 020 782
nicolette@lecbapohybem.cz
PO-PA 10:00 - 18:00

ŽIJTE život BEZ BOLESTí

Všechny služby jsou plně hrazené klientem.

VSTUPNÍ DIAGNOSTIKA

Data získaná při diagnostice pomáhají odhalit příčiny obtíží pohybového aparátu.

POHYBOVÁ terapie

Pohybová terapie je individuálně nastavené kompenzační cvičení doplněné o manuální terapii.

KONTROLNÍ DIAGNOSTIKA

Každé 3 měsíce porovnáme aktuální stav se vstupní diagnostikou.

Miminka

Psychomotorický vývoj 0-12 měsíců, handling, vyosené obratle

Děti

Psychomotorický vývoj 1-6 let, chybné pohybové vzorce

Ženy

těhotenství, po porodu, pánevní dno, diastáza, funkční sterilita

Dospělí

Asymetrické držení těla, chronická bolest zad, migrény

Reference

Pár tenisáků udělalo zázrak. Stačí chvilka pravidelného cvičení a po letech mizí úporná bolest zad, krku a hlavy. Cvičením napravuji špatné držení těla a i kdyz to jde pomalu, cítím se nesporně mnohem lépe.
Evasedavé zaměstnání
Na Nicolette jsem narazil díky své švagrové a moc ji za to děkuji. Od té doby, co pravidelně docházím na terapie, téměř nevím co je bolest zad a pokud přeci jen nějaké problémy jsou, řeším je pouze cvičením a ne prášky na bolest, jako to bylo dříve! Velké díky.
Patriksedavé zaměstnání
Niki je neskutecna!! Zachranila mi zada, jsem si jista, ze bez jeji pece bych dnes stezi chodila. Je kombinace fyzio i psycho terapeuta. Dodnes nechapu jak to dela, ale presne vi, kam sahnout, aby to prestalo bolet😀
Eliškasedavé zaměstnání
Nicolette má skvělý profesionální, individuální přístup. Hledá opravdovou příčinu problémů a terapii přizpůsobí jedinci. Neseká cviky jak přes kopírák, všem stejně. Moc si vážím toho, že je ochotná a vstřícná, hledá cestu jak pomoci. Nejen s časem, ale i místem terapie. Velmi si cením jejího lidského přístupu. Nicolette objevila problémy, které mi dlouhodobě lékaři neřešili a po 2 týdnech mě doslova postavila na nohy.
Janamaminka na mateřské dovolené
Nicolette vřele doporučuji! Cvičím s ní již druhým rokem a jsem nadmíru spokojená. Pro Nicolette je její práce zároveň koníčkem a je to poznat na první dobrou! Ví, co dělá a vše dokonale vysvětlí. Pokud mi zrovna daný cvik nejde nebo mi nesedí, má v zásobě nepřeberné množství alternativ a hledáme tu nejoptimálnější verzi, která funguje.
Amálkagolf
Nicol mě navedla správným směrem na cestě k poznání mého těla a pomáhá mi nad ním získat kontrolu, předává své know-how. Pod jejím vedením jsem se mnoho naučil a udělal velký pokrok. Jsem hrdý na to, že je má mentorka v oblasti pohybového vzdělávání a vděčný za to, že jsem měl tu možnost Nicol poznat. A třešničkou na dortu pro mě je, že Nicol žije přítomným okamžikem proto dostanete její plnou pozornost.
Davidsedavé zaměstnání