PO,ST, PA 8:00 - 17:00

+420 778 020 782

Ke Stáčírně 607/2, 149 00 Praha

nicolette@lecbapohybem.cz

ORDINACE

Ordinace Léčba pohybem je soukromé poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k pohybovému aparátu miminek, dětí a žen. Místo, kde čas plyne, stres jde stranou a přichází pocit klidu. Posláním ordinace je navození harmonie těla i mysli miminek, dětí a žen (těhotných i po porodu) pomocí manuální terapie, masážních technik, zdravotního cvičení, kinesiotejpingem, aromaterapie, reboza nebo napářkou.

Naše ordinace je součástí zdravotnického zařízení v Praze poblíž metra Opatov. Prostor ordinace je promyšlen tak, aby v ní bylo především místo pro hru a přirozený projev miminek a dětí. Zároveň je kladen důraz na to, aby prostor byl bezpečný. Zabezpečené jsou všechny elektrické zásuvky, nábytek je přizpůsoben pohybu malých dětí a na bezpečnost je myšleno i v oblasti úklidu, kdy používáme výhradně nontoxic čisticí prostředky. 

Aby se v ordinaci cítili všichni na stejné vlně a aby se všeho děti mohly účastnit s Vámi, veškerá naše konverzace probíhá na zemi, na které jsou pohodlné podložky s meditačními polštáři.

Ordinace je vybavená nontoxic pěnovými podložkami a korkovými cvičebními podložkami. Najdete zde i mnoho rozvojových pomůcek pro terapii i hru dětí. Prostor má velký přebalovací pult pro komfortní přebalování a oblékání Vašich miminek. K dispozici jsou i základní potřeby -  perlan, voda a přebalovací podložky. 

Při příchodu do čekárny se usaďte a vyčkejte. Díky kameře v čekárně o Vás vím a přijdu si pro Vás. Prosím, neklepejte. Umožněte tak klientům před Vámi klid na terapii. Děkuji.

Srdečně se na Vás těším.

Nicolette